Ceny a rezervace

Na rozdíl od jiných penzionů nemáme týdenní turnusy, takže je úplně na vás, kdy se rozhodnete na hory vyrazit. V online rezervačním systému si sami vyberete volný pokoj, zadáte počet hostů a hned uvidíte konečnou cenu za pobyt.

Nabídka pokojů

Vyberte si z naší nabídky pokojů. K dispozici jsou standardní pokoje se sociálním zařízením (dva i s kuchyňkou) nebo pak levnější se společnou novou kuchyní v přízemí a několika společnými WC a sprchami.

Pokoj
Foto
Vybavení
Cena v období
2. 1. – 20. 3.
Cena v období
21. 3. – 24. 12.
Cena v období
25. 12. – 1. 1.
Rezervace
POKOJ Č. 1
POKOJ Č. 2
POKOJ Č. 3
POKOJ Č. 4
POKOJ Č. 5*
APARTMÁN Č. 6**

Pozor: Při rezervaci pouze na jednu noc je celková cena pobytu o 50 % vyšší.

* Pokoj č. 5 obsahuje 2 lůžka (manželskou postel) a jednu dětskou přistýlku (délka 170 cm po rozložení).

** Apartmán č. 6 se skládá ze dvou místností oddělených dveřmi. Gauč lze rozložit na manželskou postel o šířce 140 cm.

Rezervace

Máte-li zájem o pobyt na Krabičce, vyberte si vhodný pokoj a volné datum. K objednávkovému formuláři se dostanete kliknutím na vybrané datum. Po vyplnění a odeslání formuláře vám přijde e-mail s přehledem a informacemi o dalším postupu.

  Další měsíc ❯

Platba za ubytování

 1. Při rezervaci dlouho dopředu budete platit nejdříve zálohu 30 % ceny pobytu a pak doplatek dva týdny před příjezdem.
 2. Při rezervaci méně než 4 týdny před začátkem pobytu vás požádáme o uhrazení celkové částky za pobyt. Platbu je možné provést pouze bankovním převodem. Při zadání platby "na poslední chvíli" prosím předložte paní správcové potvrzení o zaplacení.
 3. Pokud jste spontánní a budete si pobyt rezervovat méně jak 4 dny před začátkem, je nutné dohodnout platbu telefonicky.

Od vašeho objednání až po příjezd na Krabičku vám budou veškeré informace posílány e-mailem. Můžete nás ale samozřejmě kontaktovat i telefonicky.

Co je dobré vědět

 1. V ceně pobytu je zahrnuto zapůjčení ručníků, utěrek a úklid společných prostor 1× denně. Stejně tak je v ceně již zahrnut poplatek obci.
 2. Upozorňujeme, že u penzionu je pouze 5 parkovacích míst (v době nadměrně velkého množství sněhu žádné). Další možnost parkování je na velkém zpoplatněném parkovišti u kostela (více na stránkách obce).
 3. Z důvodu slabé elektrické sítě není možné používat vlastní elektrické spotřebiče (jako jsou například ledničky, zařízení pro čerpání piva ze sudu, apod.)
 4. Vrchní lůžka paland jsou určena primárně pro děti do 15 let.

Informace pro skupiny

 1. V případě pobytu skupin vás navíc předem požádáme o kauci ve výši 5000,- Kč, kterou vám vrátíme po kontrole čistoty a stavu objektu paní správcovou.
 2. Kauce bude vrácena na účet, ze kterého vedoucí skupiny hradil pobyt. V případě nadměrného znečištění objektu a zničení vybavení bude tato částka snížena.
 3. Rádi bychom vás též požádali o ponechání nábytku na svém místě a neodnášení nádobí z pokojových kuchyňských koutů do kuchyně v přízemí.

Storno poplatky

Při odstoupení od smlouvy po uvedené lhůtě je klient povinen zaplatit následující storno poplatky:

 1. 30 a více dní před začátkem pobytu — 10 % z ceny pobytu
 2. 29—7 dní před začátkem pobytu — 30 % z ceny pobytu
 3. 7—3 dny před začátkem pobytu — 50 % z ceny pobytu
 4. méně než 3 dny — 100 % z ceny pobytu

Děti a psi

 1. Děti od 0 do 6 let u nás mají slevu 25 %.
 2. V penzionu bohužel není dostatek prostoru pro umístění dětských kočárků ani dětských postýlek (místnosti jsou menších rozměrů).
 3. Uvítáme u nás jen hodné psy menších společenských plemen (smí být pouze na pokojích č. 1 a 3 a požádáme vás o 100 Kč/noc).
 4. Psi nesmí do společenské místnosti ani pobíhat volně po penzionu.
 5. Upozorňujeme také, že v penzionu pobývá malý psík majitele objektu.